Автобус ПАЗ

Найменуваннясортувати за спаданням Код товару Каталоговий номер Ціна
Балка передньої вісі 000000186 3205-3001010 0.00 грн.
Балон повітряний 000000212 3205-3513015-20 1969.00 грн.
Бампер задній пластм 000034726 3205-2804010-40 1205.00 грн.
Бампер передній 000034725 3205-2803010-20 3232.00 грн.
Барабан гальмівний задній 000032500 23-3502070 3762.00 грн.
Барабан гальмівний передній 000000213 3205-3501070 4743.00 грн.
Буфер додатковий передньої ресори 000000197 672-2902684 0.00 грн.
Буфер задньої ресори 000000196 652Б-2912622 220.00 грн.
Вал карданний в зб. 000000181 672-2200011 0.00 грн.
Вал карданний ПАЗ 3205-70, Lmin=2722,5 000042511 3205-70-2200011-10 4370.00 грн.
Вимикач откр/зак. дверей 000044356 77-3709-02-19 238.00 грн.
Вісь передня з гальмами 000000185 3205-3000012 26021.00 грн.
Втулка вушка пружини дод. ЛАЗ 695,ПАЗ 3205 000037777 3205-2903046 38.00 грн.
Гальмівна колодка ЗИЛ, ПАЗ дизель (шир. 140) 000042565 4331-3502090-01 0.00 грн.
Глушник 000000201 3205-1201010 510.00 грн.
Гнучкий вал спідометра (ГВ46-01) 2600 мм 000000199 46-3802600-01 0.00 грн.
Головний гальмівний циліндр 000000217 3205-3505010 600.00 грн.
Головний гальмівний циліндр з пневмопідсилювачем в зб. 000000216 3205-3505009 5459.00 грн.
Електропневматичний привід дверей ПАЗ 000033698 ППДТС-М 6302.00 грн.
Замок дверей водія 000000183 3205-6405010 0.00 грн.
Замок профіля віконного 000042660 ПР-028 105.00 грн.
К-т патрубків радіатора (5 шт) 000040196 3205-1300000 160.00 грн.
Клапан електромагнітний відкриття дверей 000038786 ЭПК 50-07 3749.00 грн.
Колесо рульового управління 000038376 3205-3402015 2553.00 грн.
Колодка гальмівна 000032991 16-3501090 1061.00 грн.
Колодка гальмівна 000043662 52642-3501092 0.00 грн.
Компресор повітряний (вод.охол.) (ПАЗ, ВгТЗ, ЗМЗ, А-41, Д-440) 000015305 А29.03.000Н 4083.00 грн.
Корректуюча пружина (к-т) 000000194 3205-2915009 0.00 грн.
Кулак поворотний лівий 000000188 3205-3001013 1587.00 грн.
Кулак поворотний правий (під АБС) 000000187 16-3001012 6332.00 грн.
Металорукав 000000202 4859.20.000.60.9 0.00 грн.
Механізм рульовий з розподільником 000000226 64229-3400010-60 0.00 грн.
Моторредуктор склоочисника лівий 000034698 562-3730000 2917.00 грн.
Моторредуктор склоочисника правий 000034003 572-3730000 1774.00 грн.
Накладка гальмівна 000038796 52642-3501105 117.00 грн.
Насос гидропідсилювача руля 000032661 3205-3407010 5430.00 грн.
Насос гидропідсилювача руля 000000227 672-3407010-10 0.00 грн.
Опора нижня ресор 000000191 3205-2902431-Б 0.00 грн.
Палець ексцентриків перед. ПАЗ 000044390 16-3501069 290.00 грн.
Палець кріплення амортизатора 000000192 3205-2905472 0.00 грн.
Патрубок глушників з"єднувальний (трійник) 000032987 320570-1203020 2759.00 грн.
Патрубок з"єднувальний 000033333 672-1203020 240.00 грн.
Перем. обігрівача ПАЗ 000043960 82-3709-04.09 250.00 грн.
Пневмопідсилювач 000000218 3205-3510010 2430.00 грн.
Подушка стабілізатора 000043660 3206-2906078 0.00 грн.
Р/к головного гальмівного циліндра з поршн. 000000215 3205-3505011-К 270.00 грн.
Р/к робочих гальмівнх циліндрів (д.38) 000000214 3205-3501051 25.00 грн.
Р/к тяги рульової ГАЗ-66,ПАЗ 000036055 66-3003800 259.00 грн.
Р/к тяги рульової ГАЗ-66,ПАЗ повзд. 000044367 66-3003000 204.00 грн.
Р/к циліндра гальм. головного ПАЗ (4 комп-щих) (пр-во г.Казань) 000044386 3205-3500105 13.00 грн.