Оплата та доставка

Оформлення замовлення

Оформити замовлення можна, скориставшись одним з перерахованих способів:

1 ) через web - магазин uat.kiev.ua , що надає можливість цілодобово користуватися підбором товарів та створювати заявки .
2 ) за телефонами / факсами
3 ) по e – mail

 

Умови оплати:

Оплата здійснюється шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок ТОВ «Укравто - Трейд » .

 

Умови роботи з клієнтами :

Основою взаємовідносин в компанії є індивідуальний підхід до кожного клієнта Для постійних та оптових клієнтів діє гнучка цінова політика , так само можлива відстрочка платежу.

 

Умови доставки:

- Самовивезення зі складів ТОВ « Укравто - трейд » :
      с.Новосілки , Києво - Святошинського району Київської обл . ,
      вул . Озерна , 20 - Б / А /
      м.Тетіїв , вул . Кірова , 1а
      м.Обухів , вул . Будьонного , 35
      м Богуслав , вул . Мисайлівська , 74

- Експрес - доставка кур'єрськими службами
Відправка товару Експрес - доставкою здійснюється після передплати на рахунок підприємства або " наложеним платежем " - в даний час ця послуга є тільки у служби " Нова пошта " та " Інтайм " , вона дозволяє Вам оплатити своє замовлення готівкою прямо у відділенні при його отриманні .

- Безкоштовна доставка товару на транспорті ТОВ «Укравто - трейд» , в межах міста в якому є наші склади , при вартості замовлення понад 5000 грн .

Замовлення обробляються в робочі дні з 8:00 до 18:00 .
Якщо ви відправили своє замовлення в неробочий час або не змогли до нас додзвонитися , ми самостійно зв'яжемося з вами на наступний робочий день .
Замовлення , оформлені в будні до 12:00 відправляються в той же день,  пізніше зазначеного часу  -  на наступний робочий день .

Доставка в обласні центри та інші міста України , в більшості випадків , займає не більше 1 дня . Таким чином,  ви зможете отримати своє замовлення вже на наступний день після його відправлення. Доставка в селища міського типу та села - займає від 1 до 3 днів , в залежності від конкретного населеного пункту і дня відправки замовлення . Доставка здійснюється за рахунок покупця . Вартість доставки - згідно з тарифами перевізника.

Після доставки Ваше замовлення буде безкоштовно зберігатися на відділенні перевізника не більше 5 - ти днів . Після закінчення зазначеного терміну товар автоматично повертається Постачальнику. Замовлення може отримати тільки людина , на якого була оформлена відправка , при цьому він обов'язково повинен мати при собі документ , що засвідчує його особу (паспорт  або водійське посвідчення).

Співпраця з нами - можливість отримати якісні автозапчастини в короткі терміни та зі знижками!