Корисна інформація

Розшифровка позначення шин

Підбираючи зимову або літню гуму, вивчаючи її маркування, дуже важливо дотримуватися порад заводу-виробника авто, так само варто врахувати особисті побажання водія. 

 Термін "маркування шин" означає збірну інформацію про її тип, конструкцію, розмір, а також включає дані про її вантажпідйомність, допустимому швидкість, направленність, сезонність та інші властивості. Зазвичай, маркування шини автомобіля розташоване на її бічній стороні, тобто на боковині, але деякі відомості можна прочитати і на самому протекторі, про що ми розповімо далі. 

Як вибрати акумулятор

Акумулятор, будучи невід’ємною частиною будь-якого сучасного автомобіля, дозволяє надійно функціонувати системі запалювання під час запуску «залізного коня» і всьому електрообладнанню в цілому. Це пристрій, що нагромаджує електроенергію і бере участь у запуску двигуна внутрішнього згоряння. Крім того, акумулятор живить і периферійну електроніку автомобіля.

 

Оливи: види, маркування, бренди

Зовсім не кожен автомобіліст здатний правильно вибрати оливу для двигуна з причини відсутності необхідних знань про типи та маркування олив. Ми  розповімо про всі тонкощі вибору олив для двигуна автомобілів, розглянемо основні існуючі типи.